Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA!

Čaj Althaus, bylinný, grand pack - Fancy Chamomile 15 porcí/balení

Kód: NK030
224 Kč / ks 11,20 Kč / 1 ks
Skladem
Můžeme doručit do:
3.8.2021

Jemný, voňavý a uklidňující nápoj z vysoce kvalitních květů heřmánku.

Obsah balení: 15 x 3,5g

Čas přípravy: 5 až 6 minu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Fancy Chamomile

Jemný, voňavý a uklidňující nápoj z vysoce kvalitních květů heřmánku.

Obsah balení: 15 x 3,5g

Čas přípravy: 5 až 6 minu

Složení: heřmánek, šípek, skořice (10%)
Porce: 3,5g
Doba přípravy: 4-5min
Teplota vody: 85-100 ° C

Bylinný čaj:

Bylinné čaje, často nazývané bylinkové čaje, se mohou skládat z různých kombinací bylin, koření nebo semen. Některé mají léčivé účinky a jsou vyrobeny zejména lékárníky. Ostatní jsou prostě svěží a dobře chutnají; obsahují málo kofeinu a to z nich dělá zdravý nápoj pro jakoukoli denní dobu.

Bylinné čaje se odborně připravují naléváním čerstvé vroucí vody na čerstvé nebo sušené bylinné listy, květy nebo pupeny. Tento proces extrahuje vůni a chuť jednotlivých rostlin a vytvoří voňavý horký nápoj. Čaj ALTHAUS nabízí řadu bylinných čajů, od krouceného klasického heřmánku Fancy po mimořádné květy francouzské růže.

Balení Grand Pack:

Balení Grand Pack nabízí čajovým nadšencům možnost vychutnat si dokonale vyvážený sypaný čaj v čajovém hrnku. Grand Pack, připevněný k držadlu čajového hrnku, zaručuje pohodlné a čisté použití. Nepřesné použití je nemožné - stačí přidat horkou vodu a sledovat, jak se čaj rozprostře.

Něco o společnosti ALTHAUS:

Zkušenosti jsou cenné. Odrážejí čas, oddanost a vášeň. ALTHAUS je mladá společnost, jejíž čajoví specialisté mají více než 60 let zkušeností. Na základě svých znalostí dlouhých tradic čajových kultur z celého světa vyvinuli němečtí, ruští a američtí odborníci současné čajové koncepty.

Ralf Janecki je mezinárodně uznávaný čajový degustátor, jehož láska a vášeň pro čaj jsou základem jeho úspěchu. Pečlivě vybírá čaje ALTHAUS, vytváří nové směsi a kultivuje intenzivní vztahy s preferovanými výrobci a obalovými společnostmi. Je podporován mezinárodním týmem, který se považuje za velvyslance moderní čajové kultury: mladý, otevřený a plný kosmopolitní atmosféry.

ALTHAUS kombinuje požadavky na nejvyšší kvalitu produktu s moderními výrobními metodami, starými čajovými tradicemi s překvapivě novými složeními čaje a atraktivním designem za neuvěřitelnou cenu.

Odborníci na čaj ALTHAUS kombinují své rozsáhlé znalosti o nejlepších čajových regionech se smyslnou odborností a kompetentním posouzením kvality produktu. Jejich skvělé chápání citlivého míchání je vyjádřeno v dokonale vyvážených a inovativních odrůdách čaje, které si lidé z celého světa užívají.

Naši odborníci hodnotí směsi ALTHAUS nejen podle pozemků a oblastí, kde čaj roste, ale také podle vůně, barvy, vzhledu a chuti čaje. Ochutnávka a testování všech složek, stejně jako míchání, je vysoce komplexní proces, který je intenzivně kontrolován.

ALTHAUS ví, že k čistému požitku čaje přispívá mnoho faktorů, a proto se při pravidelných návštěvách upřednostňovaných pěstitelských oblastí snažíme každé věnovat individuálně, což nám pomáhá navazovat prosperující vztahy s nejlepšími čajovými plantážemi na světě. Naši důvěryhodní partneři importují čaje, které jsme si pečlivě vybrali. Poté jsou všechny procesy rafinace prováděny v Německu pod naším přísným dohledem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.