Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA!

Čaj Althaus, ovocný, sypaný - Almond Pie 200g/balení

Kód: NK5065
364 Kč / ks 182 Kč / 100 g
Skladem
Můžeme doručit do:
3.8.2021

Tato velmi mírná ovocná infuze přináší šťavnatá jablka a mandlové kousky dohromady pro chuť připomínající čerstvě upečený koláč.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Almond Pie

Tato velmi mírná ovocná infuze přináší šťavnatá jablka a mandlové kousky dohromady pro chuť připomínající čerstvě upečený koláč.

Složení: Kousky jablka, hrozny, hrušky, svatojánky, mandle, skořice, aroma, plátky pomeranče, lístky heřmánku

Ovocné čaje:

Ovocné čaje jsou směsi ovoce, bobulí a koření, které často chutnají velmi sladce a svěže. Jejich přirozená sladkost je také důvodem, proč jsou velmi oblíbené u dětí a lidí, kteří mají rádi nealkoholické nápoje. Na rozdíl od čaje vyrobeného z čajových listů jsou zcela bez kofeinu, což z nich činí zdravý nápoj pro každého.

Protože se neomezují pouze na určitou rostlinu, jako černé a zelené čaje, mohou ovocné čaje sestávat z nevyčerpatelné řady přísad. V kombinaci s bylinkami, kořením a přírodními aromaty se hodí pro každou příležitost. Většina směsí je chutná jako horký i studený nápoj, takže jsou ideální pro zahřátí za chladného zimního dne, ale také k ochlazení v létě. Čaj ALTHAUS nabízí výběr snadno připravitelných receptů ledového čaje, které kombinují teplé ovocné čaje na ledu se šťávami nebo sirupy pro lahodný letní nápoj.

OVOCE A BOBULE

Mezi typické přísady ovocných výluhů patří šípky, ibišky a kousky jablek. Úspěšná kombinace těchto tří pečuje o zbarvení, chuť a vůni čaje. Přidány kousky ovoce a příležitostné bobule obstarávají individuální vkus.

Sypaný čaj:

Nejlepší způsob podávání čaje je takzvaný «à la carte». Jedině tak pečlivě vybrané čaje ve své nejčistší formě rozvinou svou plnou vůni - ať už v sítku nebo papírovém filtru. Pro čajové nadšence je absolutní nutnost nechat listy rozvinout a volně se pohybovat.

Něco o společnosti ALTHAUS:

Zkušenosti jsou cenné. Odrážejí čas, oddanost a vášeň. ALTHAUS je mladá společnost, jejíž čajoví specialisté mají více než 60 let zkušeností. Na základě svých znalostí dlouhých tradic čajových kultur z celého světa vyvinuli němečtí, ruští a američtí odborníci současné čajové koncepty.

Ralf Janecki je mezinárodně uznávaný čajový degustátor, jehož láska a vášeň pro čaj jsou základem jeho úspěchu. Pečlivě vybírá čaje ALTHAUS, vytváří nové směsi a kultivuje intenzivní vztahy s preferovanými výrobci a obalovými společnostmi. Je podporován mezinárodním týmem, který se považuje za velvyslance moderní čajové kultury: mladý, otevřený a plný kosmopolitní atmosféry.

ALTHAUS kombinuje požadavky na nejvyšší kvalitu produktu s moderními výrobními metodami, starými čajovými tradicemi s překvapivě novými složeními čaje a atraktivním designem za neuvěřitelnou cenu.

Odborníci na čaj ALTHAUS kombinují své rozsáhlé znalosti o nejlepších čajových regionech se smyslnou odborností a kompetentním posouzením kvality produktu. Jejich skvělé chápání citlivého míchání je vyjádřeno v dokonale vyvážených a inovativních odrůdách čaje, které si lidé z celého světa užívají.

Naši odborníci hodnotí směsi ALTHAUS nejen podle pozemků a oblastí, kde čaj roste, ale také podle vůně, barvy, vzhledu a chuti čaje. Ochutnávka a testování všech složek, stejně jako míchání, je vysoce komplexní proces, který je intenzivně kontrolován.

ALTHAUS ví, že k čistému požitku čaje přispívá mnoho faktorů, a proto se při pravidelných návštěvách upřednostňovaných pěstitelských oblastí snažíme každé věnovat individuálně, což nám pomáhá navazovat prosperující vztahy s nejlepšími čajovými plantážemi na světě. Naši důvěryhodní partneři importují čaje, které jsme si pečlivě vybrali. Poté jsou všechny procesy rafinace prováděny v Německu pod naším přísným dohledem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.