Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA!

Čaj Althaus, zelený, grand pack - Gunpowder Zhu Cha 20 porcí/balení

Kód: NK021
224 Kč / ks 11,20 Kč / 1 ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Tenhle čínský zelený čaj má silnou svíravou chuť. Je příjemný s jemně kouřovým aftertaste.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Gunpowder Zhu Cha

Tenhle čínský zelený čaj má silnou svíravou chuť. Je příjemný s jemně kouřovým aftertaste.

Obsah balení: 20 x 4g čaju

Zelený čaj:

Zelený čaj se vyrábí ze stejných čajových listů jako černý čaj, avšak při výrobě nedochází ke stejné oxidační proceduře. Místo toho jsou jeho listy sušeny bez kvašení, což má za následek velmi svěží a někdy travnatou chuť. Přesné výrobní kroky se liší, zejména mezi hlavními výrobci z Číny a Japonska. Chcete-li ochutnat jemné rozdíly, porovnejte čínskou a japonskou variantu současně.

Zelený čaj má mnoho pozitivních účinků. Vyčleňte si čas a vychutnejte si klidný čajový obřad se zeleným čajem, jenž zklidní vaše tělo i mysl. Vysoce kvalitní zelené čaje lze namočit až 5 nebo 6krát, přičemž pokaždé jemně změní barvu a chuť. Originální čínské a japonské čajové obřady oceňují tyto jemnosti v zeleném čaji a proto se jim trochu věnují.

Balení Grand Pack:

Balení Grand Pack nabízí čajovým nadšencům možnost vychutnat si dokonale vyvážený sypaný čaj v čajovém hrnku. Grand Pack, připevněný k držadlu čajového hrnku, zaručuje pohodlné a čisté použití. Nepřesné použití je nemožné - stačí přidat horkou vodu a sledovat, jak se čaj rozprostře.

Něco o společnosti ALTHAUS:

Zkušenosti jsou cenné. Odrážejí čas, oddanost a vášeň. ALTHAUS je mladá společnost, jejíž čajoví specialisté mají více než 60 let zkušeností. Na základě svých znalostí dlouhých tradic čajových kultur z celého světa vyvinuli němečtí, ruští a američtí odborníci současné čajové koncepty.

Ralf Janecki je mezinárodně uznávaný čajový degustátor, jehož láska a vášeň pro čaj jsou základem jeho úspěchu. Pečlivě vybírá čaje ALTHAUS, vytváří nové směsi a kultivuje intenzivní vztahy s preferovanými výrobci a obalovými společnostmi. Je podporován mezinárodním týmem, který se považuje za velvyslance moderní čajové kultury: mladý, otevřený a plný kosmopolitní atmosféry.

ALTHAUS kombinuje požadavky na nejvyšší kvalitu produktu s moderními výrobními metodami, starými čajovými tradicemi s překvapivě novými složeními čaje a atraktivním designem za neuvěřitelnou cenu.

Odborníci na čaj ALTHAUS kombinují své rozsáhlé znalosti o nejlepších čajových regionech se smyslnou odborností a kompetentním posouzením kvality produktu. Jejich skvělé chápání citlivého míchání je vyjádřeno v dokonale vyvážených a inovativních odrůdách čaje, které si lidé z celého světa užívají.

Naši odborníci hodnotí směsi ALTHAUS nejen podle pozemků a oblastí, kde čaj roste, ale také podle vůně, barvy, vzhledu a chuti čaje. Ochutnávka a testování všech složek, stejně jako míchání, je vysoce komplexní proces, který je intenzivně kontrolován.

ALTHAUS ví, že k čistému požitku čaje přispívá mnoho faktorů, a proto se při pravidelných návštěvách upřednostňovaných pěstitelských oblastí snažíme každé věnovat individuálně, což nám pomáhá navazovat prosperující vztahy s nejlepšími čajovými plantážemi na světě. Naši důvěryhodní partneři importují čaje, které jsme si pečlivě vybrali. Poté jsou všechny procesy rafinace prováděny v Německu pod naším přísným dohledem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.