Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA!

Kettlebell unfilled - 8 Kg

Kód: KETTLEBELL8U
2 190 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Nejlehčí a velmi důležitý kettlebell pro sportovce méně silově vybavené a začátečníky, kteří ještě nemají takovou jistotu při provádění cviků. Na osmičku si rychle zvyknete a až se stanete pokročilým, tak ji stále budete používat při aktivačních sériích a nebo u nácviku techniky pokročilejších cviků. Osmička je často označována též jako "kabelka" a s kabelkou budete vždy mít jístotu, že si neublížíte.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální kettlebelly se špičkovým povrchovým zpracováním, které vám vydrží na věky. Zároveň díky čistému a modernímu designu mohou být chloubou vaší posilovny neob jakéhokoliv interiéru. Specifikou vlastností kettlebellu třídy unfilled je to, že se při stejné velikosti koule mění její hmotnost nikoliv naplněním vnitřního prostoru samotného kettlebellu, nýbrž tloušťkou stěny. Tím pádem je dosaženo naprosto perfektní stability a kompaktnosti, což zaručí, že ani při velmi dynamickém cvičení s kettlebellem nebude docházet k nejmenšímu pohybu hmoty uvnitř. Maximální kontrola a výkon, to nejlépe vystihuje charakter tohoto závodního speciálu, který preferují ti nejlepší pro špičkový výkon.

Závodní (competition) kettlebell, je typově identický s tím, který se používá při oficiálních soutěžích IUKL (International Union of Kettlebell Lifting). Kromě toho, že perfektně padne do ruky, tak ho ocení každý, kdo chce cvičit správnou technikou a užít si delší trénink s kettlebellem. Ideální úchop a optimální tvar každého kettlebellu, nehledě na jeho hmotnost, zajistí nejlepší možný výkon a výsledky v tréninku. Takto tvarovaný kettlebell mnohem lépe dosedá na ruku při nadhazování a ani po stovkách opakování se, při použití správné techniky, nebudete muset potýkat s žádnou modřinou na vašem předloktí. Není náhodou, že competition kettlebell je volbou těch největších šampiónů v tomto sportu.

Tato ultimátní funkční pomůcka, která svým tvarem připomíná dělovou kouli s uchem, vám skvěle poslouží pro získání síly a silové vytrvalosti, lepší kondice a ke ztrátě tělesného tuku.

Našim cílem je prodávat ten nejkvalitnější tradiční závodní kettlebell za férovou cenu a ukončit konečně éru „plasťáků“, které si konkurence také dovoluje označovat jako kettlebell. Sázíme a spoléháme při tom na racionalitu, soudnost a touhu po radosti z nákupu kvalitního zboží za dobrou cenu u českého zákazníka. 

Parametry:

Výška: 28 cm

Průměr: 20,8 cm

Obvod madla: 11 cm

Vzdálenost madla od těla kettlebellu: 9,5 cm

Barevné označení: Růžové

Váha: 8 kg

Materiál: Tvárná litina

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.