Při nákupu nad 750,- Kč DOPRAVA ZDARMA!

Kettlebell - 16 Kg

Kód: KETTLEBELL16
2 099 Kč / ks
Skladem (4 ks)
Můžeme doručit do:
27.1.2021

Žlutě označovaná šestnácka už vás doslova dokáže vyškolit. Pokud nemáte dobrou techniku v cvičení, nedostatečnou připravenost (mobilitu, sílu, kondici), tak cvičení s šestnáctkou už to může pěkně "štípat"! Jedná se o velmi univerzální váhu, dá se s ní kvalitně procvičit většina cviků a vždy je dobré ji mít v arzenálu. Jedna z nejvhodnějších vah pro dominantně kondiční cvičení s menším zaměřením na maximální sílu. Dovolí provádět desítky opakování rychle za sebou a pro pokročilé dámy a borce ji doporučujeme použít třeba v období po nějakém výpadku z tréninku na kvalitní rozvcičení a zapracování se opět do tréninkového procesu).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Profesionální kettlebelly se špičkovým povrchovým zpracováním, které vám vydrží na věky. Zároveň díky čistému a modernímu designu mohou být chloubou vaší posilovny neob jakéhokoliv interiéru. 

Závodní (competition) kettlebell, je typově identický s tím, který se používá při oficiálních soutěžích IUKL (International Union of Kettlebell Lifting). Kromě toho, že perfektně padne do ruky, tak ho ocení každý, kdo chce cvičit správnou technikou a užít si delší trénink s kettlebellem. Ideální úchop a optimální tvar každého kettlebellu, nehledě na jeho hmotnost, zajistí nejlepší možný výkon a výsledky v tréninku. Takto tvarovaný kettlebell mnohem lépe dosedá na ruku při nadhazování a ani po stovkách opakování se, při použití správné techniky, nebudete muset potýkat s žádnou modřinou na vašem předloktí. Není náhodou, že competition kettlebell je volbou těch největších šampiónů v tomto sportu.

Tato ultimátní funkční pomůcka, která svým tvarem připomíná dělovou kouli s uchem, vám skvěle poslouží pro získání síly a silové vytrvalosti, lepší kondice a ke ztrátě tělesného tuku.

Našim cílem je prodávat ten nejkvalitnější tradiční závodní kettlebell za férovou cenu a ukončit konečně éru „plasťáků“, které si konkurence také dovoluje označovat jako kettlebell. Sázíme a spoléháme při tom na racionalitu, soudnost a touhu po radosti z nákupu kvalitního zboží za dobrou cenu u českého zákazníka. 

Parametry:

Výška: 28 cm

Průměr: 20,8 cm

Obvod madla: 10,5 cm

Vzdálenost madla od těla kettlebellu: 10 cm

Barevné označení: Žluté

Váha: 16 kg

Materiál: Tvárná litina

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.