Při nákupu nad 1500,- Kč DOPRAVA ZDARMA!

MACA doplněk stravy

Kód: NC1058
Tip
319 Kč / ks
Skladem
Můžeme doručit do:
6.12.2021

Peruánský Ženšen Maca - latinský název Lepidium meyenii - je rostlina, která původně pochází z pohoří And. Listy i hlízy této rostliny obsahují vysoké množství hormonálních látek. Je prokázáno, že při užívání v průběhu alespoň dvou týdnů, ,,peruánská viagra“ zvyšuje sexuální touhu i odolnost našeho organismu.

Dávkování: 1-2 kapsle denně

Obsah: až 80 kps/350 mg

Složení: Extrakt z kořene rostliny Lepidium meyenii v želatinových kapslích.

Detailní informace

Detailní popis produktu

MACA - doplňek stravy

Peruánský Ženšen Maca - latinský název Lepidium meyenii - je rostlina, která původně pochází z pohoří And. Listy i hlízy této rostliny obsahují vysoké množství hormonálních látek. Je prokázáno, že při užívání po dobu alespoň dvou týdnů, ,,peruánská modrá tabletka“ již zapůsobí.

Maca je lidově nazývána  „ peruánskou modrou tabletkou“.

Dávní Inkové ji využívali pro její vysokou výživnou hodnotu a jako afrodisiakum. Kořen se pěstuje na vysokohorských planinách v Peru. Provedené studie ukazují, že hlíza obsahuje množství jódu, zinku, fosforu, železa, vitaminu B1, B2, C a E také vápník. Výzkumníci srovnávající kořen Maca s jinými produkty a tvrdí, že je srovnatelná s asijským ženšenem. Současný vědecký výzkum potvrdil její výrazný účinek na zlepšení fyzické a psychické výkonnosti, prodloužení života a především má významný vliv na reprodukční zdraví. V případě potíží se štítnou žlázou je nutná konzultace s lékařem. 

Výživová hodnota sušeného kořene Maca je vysoká, podobná cereálním zrnům jako je rýže a pšenice. Obsahuje 60% karbohydrátů, 10% proteinů, 8,5% vlákniny, 2,2% lipidů, minerály (železo, jód, fosfor) a vitamín E. Obsahuje 10-13% bílkovin, 25-78% uhlohydrátů, 8,5% vlákniny a víc než 2% tuků, velké množství aminokyselin, mastných kyselin (kyselina linoleová, palmitová, olejová, laurová, stearová), zastoupené jsou steroly (kampesterol, stigmasterol, beta-sitosterol), třísloviny, saponiny, terpenoidy, biologicky aktivní aromatické izokyanáty (benzyl izokyanát, p-methoxybenzyl izokyanát).

Dávkování: 1–2 kapsle denně

Obsah: až 80 kps/350 mg

Složení: Extrakt z kořene rostliny Lepidium meyenii v želatinových kapslích. Naše MACA je vyrobená,balená a laboratorně sledovaná přímo u výrobce na Slovensku. Vysoká kvalita a nízká cena přímo od slovenského výrobce.

Provozovatel: AVOS Trade s.r.o., 

Země původu: Slovenská republika.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Nesmí se používat jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Skladujte na suchém a tmavém místě, mimo dosah dětí při teplotě do 25 °C. Minimální trvanlivost je označena na obalu.

 

PRÁVNÍ DOLOŽKA: Všechny informace o Zdravotních a výživových doporučeních na naší stránce jsou pouze souborem volně přístupných informací na internetu a dostupné literatury z domácích a zahraničních informačních zdrojů. Za žádných okolností nejsou důkazem o skutečném působení potraviny nebo výživových doplňků, případně jejich léčivých účincích. Tento produkt je doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék.

 

 

maca

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.